Technická podporaNová služba pro řešení zásahů uživatelské pomoci. Uživatel požádá telefonicky o pomoc a vzápětí je kontaktován administrátorem, který převezme obrazovku, klávesnici a myš uživatele, ať je připojen kdekoli a na libovolném zařízení.

EpusaUdržujeme aktuální informace o obcích a jejich příspěvkových organizacích v našem správním území v elektronickém portálu územních samospráv ePUSA

RowanetROWANet je projektem páteřní optické datové sítě veřejné správy v kraji Vysočina. Nositelem projektu je odbor informatiky Krajského úřadu kraje Vysočina. Město Nové Město na Moravě je členem skupiny Rowanet.

Czech POINT

Informace oddělení informatiky města Nového Města na Moravě k projektu Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál, tedy Czech POINT. Více informací ...

Odstávka služeb základních registrů (RUIAN)

Dobrý den,
dovolujeme si informovat, že dne 4. 12. od 7.00 do 13.00 bude provedena odstávka systému základní...

Změna ve způsobu informování uživatelů DP o novinkách a provozních informacích - 1.7.2016

Vážení uživatelé Dálkového přístupu do katastru nemovitostí (DP),
od 1.7.2016 ČÚZK mění způsob informování uživatelů o novinkách, provozních informacích a odstávkách DP (informace). Informování uživatelů DP a všech dalších zájemců o informace bude probíhat prostř

Přerušení provozu DP a WSDP - 24.5.2016

Oznamujeme přerušení provozu Dálkového přístupu i Webových služeb dálkového přístupu. Provoz bude přerušen v úter...

Přerušení provozu DP a WSDP - 23.2.2016

Oznamujeme přerušení provozu Dálkového přístupu i Webových služeb dálkového přístupu.

Na Czech POINTu získáte i ověřený snímek katastrální mapy

Pro ověřený snímek katastrální mapy už občané nemusí chodit na konkrétní katastr nemovitostí na základě své místní příslušnosti. Od 6. srpna 2015 ho nově získají i na kterémkoliv ze 7 144 kontaktních míst veřejné správy Czech POINT v Česku i zahraničí.

Přerušení provozu DP a WSDP

Oznámené přerušení provozu Dálkového přístupu i Webových služeb dálkového přístupu. Provoz bude přeruš

Přerušení provozozu ISKN 19.2.2015

Oznamujeme, že ve čtvrtek 19.2.2015 od cca 16 hodin bude z provozních důvodu přerušen provoz Dálkového přístupu i Webových služeb dálkového přístupu. Obnovení provozu předpokládáme v cca 22:00 hod. Za komplikace tímto způsobené se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Nedostupnost služeb CZECHPOINTu na kontaktních místech České pošty v termínu 21.2. - 22.2.2015

Vážení uživatelé,

dovolujeme si Vám oznámit, že od soboty 21.2.2015 12:00 hod. do neděle 22.2.2015 23:50 hod. nebudou z technických důvodů pobočky České pošty poskytovat služby Czech POINT. Služby ověřování listin a podpisů (vidimace a legalizace) budou poskytovány bez omezení.

Omlouváme se Vám za případné nepříjemnosti.

Děkujeme za pochopení

Česká pošta

Seznam držitelů datových schránek

V seznamu držitelů datových schránek naleznete fyzické osoby, podnikající fyzické osoby, právnické osoby a orgány veřejné moci, které mají zřízenou a zpřístupněnou datovou schránku.

Předběžné oznámení o přerušení provozu DP a WSDP

Předběžně oznamujeme, že v pátek 25.7.2014 od cca 16 hodin bude z provozních důvodu přerušen provoz Dálkového přístupu i Webových služeb dálkového přístupu. Obnovení provozu předpokládáme v sobotu 26.7.2014 v cca 1 hod.

 

www.esfcr.cz